ВИСТАВКА «ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ-2019»

12.02.2019
734

19-21 лютого 2019 року в Міжнародному виставковому центрі міста Київ відбудеться щорічна ІХ виставка іноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології - 2019».

Компанія «JOHNGREAVES» традиційно бере участь в цьому масштабному виставковому закладі. Ми представимо «бестселери» в сільськогосподарській техніці нашого виробництва, що підкорили аграріїв та використовуються на полях України та ближнього зарубіжжя. Це жниварки для збирання соняшника, сої, оновлена жниварка для збирання кукурудзи ЖК-82 (головний учасник програми «Тест-драйв», яка стартувала у 2018 році) та інша ґрунтообробна та спецтехніка. Та, нарешті, відбудеться прем’єра. Новинкою від «JOHNGREAVES» стане бункер-перенавантажувач, який має індивідуальні технічні характеристики, що забезпечують надійність та тривалість в експлуатації.

В нашому павільйоні Ви зможете ознайомитися як з агрегатами, так і з технічною документацією. Наші фахівці проконсультують Вас та дадуть відповідь на питання, які цікавлять.

Запрошуємо Всіх на власні очі переконатися в якості техніки «JOHNGREAVES» та дізнатися з перших рук про останні технологічні новинки нашого підприємства.

Чекаємо на Вас 19-21 лютого 2019 года в Міжнародному виставковому центрі міста Київ за адресою: Броварський проспект, 15, сектор 242 V, павільйон 3.

Наші контакти

Адреса

71122, Україна, Запорізька обл.,
м. Бердянськ, пр. Східний (Пролетарський), 2А


Як знайти

Відділ постачання