ПІДСУМКИ "ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2019"

28.02.2019
549

З 19 по 21 лютого 2019 року компанія «JohnGreaves» брала участь в одній з найбільших міжнародних галузевих виставок в Україні «Зернові технології 2019», що проходила в Києві. Захід вже в дев’ятий раззібрав провідних вітчизняних та закордонних виробників сільськогосподарського обладнання, фахівців та керівників підприємств АПК.

На виставці «Зернові технології 2019» компанія «JohnGreaves» відрекомендувала стенд, на якому були продемонстровані кукурудзяна, соняшникова, рапсова жатки, дискова борона, культиватор та інша спецтехніка. Приємним для відвідувачів виставки стала новинка компанії – бункер-перенавантажувач. За традицією, що склалася, ми показали робочі зразки техніки. Основні конкурентні переваги рішень «JohnGreaves» було легко вивчити та оцінити безпосередньо у виставковому павільйоні.

Чисельні відвідувачі виставки приходили до нашого павільйону з метою придбати продукцію нашого заводу, отримати інформацію про новинки та висловити подяку за нашу працю, що, безперечно, нас дуже потішило.

Для себе ми отримали нових перспективних партнерів, а постійні клієнти ще раз переконалися в тому, що до нашої техніки проявляється велика цікавість. Всі бажаючі мали змогу отримати повну інформацію про обладнання, яке було продемонстровано на виставці.

Виставка проводилась не вперше, та все одно перевершила всі очікування як за кількістю відвідувачів, так і за якісним складом. Про участь у виставці лишилися тільки позитивні емоції та значний «портфель» нових замовлень.

Якщо Ви хочете отримати більш детальну інформацію за запитаннями, що Вас цікавлять, зв’яжіться з нами. Ми з радістю надамо консультацію.

Наші контакти

Адреса

71122, Україна, Запорізька обл.,
м. Бердянськ, пр. Східний (Пролетарський), 2А


Як знайти

Відділ постачання