Про компанію

JOHN GREAVES

JOHN GREAVES справедливо вважається провідним українським виробником сільгосптехніки, та є одним з небагатьох вітчизняних підприємств здатних впевнено конкурувати з кращою імпортною технікою. Для цього на підприємстві створюються всі умови: діє програма технічного переозброєння виробництва, штат заводу поповняюється новими кваліфікованими кадрами.

Фундаментом для розвитку заводу сьогодні стали ті професійні кадри, унікальні технології та обладнання, науковий потенціал, які вдалося зберегти. Зараз підприємство володіє потужною науково-виробничою базою, яка включає повний цикл створення сільгоспмашин від етапу проектування до серійного виготовлення.

Сучасне обладнання та високий рівень кваліфікації всіх співробітників підприємства дають змогу випускати продукцію найвищої складності.

На підприємстві працює власне конструкторське бюро, яке забезпечує створення унікального продукту, що здатний конкурувати зі світовими брендами.

Кожний етап виробництва техніки здійснюється під чітким контролем управління якістю.

За останні роки техніка для збирання врожаю різних сільгоспкультур з маркуванням JOHN GREAVES перетворилася в справжній еталон якості, перевершуючи відомі світові бренди за співвідношенням ціна/якість.

Здобувши відмінну репутацію на ринку жниварок для збору врожаю, JOHN GREAVES створив нові напрямки, зокрема, виробництво сучасних ґрунтообробних агрегатів, а також соломоспалювальних та твердопаливних котлів.

JOHN GREAVES активно приймає участь в національних та міжнародних виставках, демопоказах і тест-драйвах, відвідувачі яких мають змогу на власні очі ознайомитися з технікою на стенді або в роботі, поспілкуватися з фахівцями підприємства. А якщо відвідати завод з екскурсією, то можна заглибитися у процес виробництва техніки та побачити всі етапи її створення.

Ми завжди відкриті для відвідувачів!

Достатньо сказати, що соняшникові, зернові та кукурудзяні жниварки ТМ «JOHN GREAVES» стали затребуваними вже в декількох країнах Євросоюзу.

Наші контакти

Адреса

71122, Україна, Запорізька обл.,
м. Бердянськ, пр. Східний (Пролетарський), 2А


Як знайти

Відділ постачання